Marvel’s Spider-Man 3 oynanış görüntüleri sızdırıldı!

Spider-Man 3 ‘e ait olduğu iddia edilen görüntülerde Cindy Moon/Silk’in New York’ta salındığını görüyoruz. Cindy, Spider-Man 2’nin sonunda kısa bir süre görünmüştü. Miles Morales’in annesi, erkek arkadaşını akşam yemeğine davet ettiğinde Albert Moon, kızı Cindy’yi de yanına almıştı. Cindy, bu sahnede tam olarak görülmese de dikkatli oyuncular onun kim olduğunu tahmin etmişti.

Spider-Man 3 ‘ün oynanış görüntüleri sızdırıldı, yeni oynanabilir karakter ortaya çıktı: Cindy Moon/Silk

İnternette dolaşan bazı oynanış videoları da mevcut. Bu görüntülerin çok erken bir sürümden alındığını ve yeniden kullanılmış varlıklarla oluşturulduğunu belirtmekte fayda var. Bu nedenle nihai ürünün bu görüntülerle birebir aynı olmayacağını unutmamak gerekiyor.

Sızıntılar, Spider-Man 2’nin hacklenmesinin ardından Brezilyalı mod yapımcılarının oyunun oynanabilir bir PC sürümünü oluşturmasıyla başladı ve şimdi aynı ekip Spider-Man 3’ü de hayata geçirmeye çalışıyor.

Spider-Man 3’ün Marvel’s Wolverine’den önce çıkması pek olası değil. Insomniac Games’in bir sonraki büyük projesi Wolverine gibi görünüyor. Bu noktada, Spider-Man 3’ün bir PS5 oyunu mu yoksa PS6 oyunu mu (veya her ikisi) olacağına dair kesin bir bilgi bulunmuyor.

Bu sızıntılarla birlikte oyunun nasıl şekilleneceği konusunda soru işaretleri ortaya çıktı. Cindy Moon’un baş karakter olarak öne çıkması, serinin hayranları için yeni ve taze bir deneyim sunabilir. Ancak resmi açıklamalar yapılana kadar tüm bu bilgilerin spekülasyon olduğunu unutmamak gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x